Sulge menüü

Tingimused

Tehes broneeringu oled sa nõustunud Clavos OÜ tingimustega:

  1. Bronnerida saab vaid ettemaksu alusel – tasuda tuleb broneeringut tehes. Broneeringu saab tasuta tühistada minimaalselt 3 päeva enne broneeritud aega. Vähem kui 3 päeva enne broneeritud aega tühistades raha tagasi ei maksta! Mõjuval põhjusel (näiteks ootamatu haigestumine) saab valida 1 korra uue aja(raha ei tagastata). Bronnerides aja vähem kui 3 päeva ette ja siis see koheselt tühistades saab valida 1 korra uue aja(raha ei tagastata).
  2. Palun arvestada, et teenust pakun oma kodus ning väikse lapse kõrvalt. Lisaks on mul kodus 2 kassi – palun arvesta sellega(kui sa oled allergik, siis ära broneeri). Tulles minu vastuvõtule võib kaasa võtta oma lapse ning tal on võimalus samal ajal mänguasjadega mängida või vaadata telekast multikaid.
  3. Ole kuni 5 minutit varem kohal, et saaksime õigel ajal tööga alustada ja õigel ajal lõpetada. Kui sa hilined rohkem kui 15 minutit, siis ma ei saa sind enam vastu võtta ning raha tagasi ei maksta.
  4. Igasugused eritööd nagu keerulisemad maalingud, rohkemate kivikeste paigaldus, jms ei ole hinnas. Eritööd oleks vaja eelnevalt kokkuleppida, et saaks arvestada ajaliselt!
  5. Kui minu tehtud tööst on möödas rohkem kui 4 nädalat või maha on tulnud üle 1 küüne, siis rakendub paigalduse hind vastavalt kas on lühikesed või pikad küüned.
  6. Minu tehtud tööle kehtib garantii kehtib 7 päeva ja vigadest tuleb viivitamatult teada anda!
  7. Uuele kliendile – teise tehniku töö hoolduse puhul rakendub paigalduse hind vastavalt kas on lühikesed või pikad küüned. Arvesta, et väga kehva teise tehniku töö puhul võib rakenduda lisaks eemalduse hind(tutvu hinnakirjaga). Teise tehniku poolt teostatud kehva tööd ma üle ei tee – sellega kannatab ka minu töö kvaliteet ja püsivus! Kui selgub, et minu tooted sulle ei sobi, siis ei maksta raha tagasi vaid eemaldatakse tehtud töö poole hinnaga!