Sulge menüü

Geellakkimine

Geellakkimine on lihtne ja kiire teenus, kus kliendi küüned kaetakse kõigepealt alusgeeliga, seejärel värviga ning seejärel lisatakse pealisgeel. Lisaks teostatakse disain.

  • Teenus maksab 25€
  • Orienteeruv kestvus 45 – 60 minutit
  • Maksmine: Ainult ettemaksuga broneeringut vormistades

Tutvu ka meie teiste teenustega: Geelküünte paigaldus, Geelküünte hooldus, Oma küünte katmine geeliga, Geelküünte / geellaki eemaldus

Olen küünetehnikuna töötanud igapäevaselt 2 aasta ja 7 kuud.

Ma näen kõvasti vaeva, et saada iga päevaga järjest paremaks küünetehnikuks. Tule minu juurde, kui soovid saada soodsalt, kuid see eest korralikku ja hoolikat tööd.

Olen lõpetanud järgnevad koolitused:

1) Angel Nails-i 2 päevase geelküünte paigalduse ja hoolduse baaskoolituse(Märts 2017)
2) TradeHouse-i küünte geellakkimise koolituse(Märts 2017)
3) Nail Passion-i geelküünte hoolduse täiendkoolituse(Detsember 2017)
4) TradeHouse-i “Prantsuse maniküüri” praktiline täiendkoolitus(August 2019)

NB! Olen lapsehoolduspuhkusel ja töötan seega poole kohaga. Kliente võtan vastu oma kodus, lapse kõrvalt, Mustamäel (Akadeemia tee 60).

Mõned tehtud tööd...

Broneeri aeg

Loading...

Broneerimise juhend:

Vali rippmenüüst vajalik teenus ja vajuta nuppu “edasi”. Süsteem kuvab kõiki vabasid aegasid. Vajadusel liigu nooltega edasi-tagasi. Vali sobiv aeg vajutades selle peale. Sisesta ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail ning vajadusel kommentaar. Vajuta nupule “Maksma”. Seejärel kontrolli veelkord üle enda andmed, vali sobilik makseviis, loe ja nõustu tingimustega ning vajuta nupule “Broneeri”. Soorita makse internetipangas ja vajuta nupule “tagasi kaupmehe juurde”. Nüüd on valitud aeg sinu jaoks broneeritud ja kohtume kokkulepitud ajal!