Sulge menüü

Broneering kinnitatud!

Ootame sind kokkulepitud ajal Tallinnas, Päevalille 8 (Rocca Towers). Salong asub 4. korrusel, ruum 14. Ukse avamiseks helista palun fonolukuga. Juhul kui sa jõuad kohale varem, siis palun oota oma aega esimese korruse fuajees. Seal on mugavad diivanid ja isegi restoran, kui soovid enne/peale salongi külastust einestada. Salongiga samal korrusel asub ka vinge katuseterrass kus saab aega parajaks teha.

Broneeringut tehes oled sa nõustunud Clavos OÜ tingimustega:

1) Broneeringu saab tasuta tühistada minimaalselt 3 päeva enne broneeritud aega. Vähem kui 3 päeva enne broneeritud aega tühistades tuleb tasuda leppetrahv 50% broneeritud teenuse hinnast! Mõjuval põhjusel (näiteks ootamatu haigestumine) saab valida 1 korra uue aja.

2) Mitte kohale ilmumise eest tuleb tasuda leppetrahv 50% broneeritud teenuse hinnast.

3) Ole kuni 5 minutit varem kohal, et saaksime õigel ajal tööga alustada ja õigel ajal lõpetada. Kui sa hilined rohkem kui 15 minutit, siis ma ei saa sind enam vastu võtta ning sul tuleb tasuda leppetrahv 50% broneeritud teenuse hinnast.

4) Kui minu tehtud tööst on möödas rohkem kui 4 nädalat või maha on tulnud üle 1 küüne, siis rakendub paigalduse hind vastavalt kas on lühikesed või pikad küüned.

5) Tehtud tööle kehtib garantii kehtib 7 päeva ja vigadest tuleb viivitamatult teada anda!

6) Uuele kliendile – teise tehniku töö hoolduse puhul rakendub paigalduse hind vastavalt kas on lühikesed või pikad küüned. Arvesta, et väga kehva teise tehniku töö puhul võib rakenduda lisaks eemalduse hind(tutvu hinnakirjaga). Teise tehniku poolt teostatud kehva tööd ma üle ei tee – sellega kannataks minu töö kvaliteet ja püsivus! Kui selgub, et minu tooted sulle ei sobi, siis ei maksta raha tagasi vaid eemaldatakse tehtud töö poole hinnaga!

Broneeri veel üks aeg:

Loading...