Sulge menüü

Geelküünte paigaldus

Geelküünte paigaldus on teenus kus kliendi küünte peale tehakse ehitusgeeliga uus tugev kiht ning võimalik on küüne pikendamine. Lisaks teostatakse disain.

  • Lühikete küünte paigaldus 28€, keskmiste paigaldus 30€ ja pikkade paigaldus 32€
  • Orienteeruv kestvus 90 – 180 minutit
  • Maksmine kohapeal sularahas või kaardiga
Olen küünetehnikuna töötanud igapäevaselt 1 aasta ja 7 kuud.

Ma näen kõvasti vaeva, et saada iga päevaga järjest paremaks küünetehnikuks. Tule minu juurde, kui soovid saada soodsalt, kuid see eest korralikku ja hoolikat tööd.

Olen lõpetanud järgnevad koolitused:

1) Angel Nails-i 2 päevase geelküünte paigalduse ja hoolduse baaskoolituse(Märts 2017)
2) TradeHouse-i küünte geellakkimise koolituse(Märts 2017)
3) Nail Passion-i geelküünte hoolduse täiendkoolituse(Detsember 2017)

NB! Olen lapsehoolduspuhkusel ja töötan seega poole kohaga. Kliente võtan vastu kodus, lapse kõrvalt, aadressil Akadeemia tee 60. Aja broneerimiseks võta minuga ühendust!

Mõned tehtud tööd...

Broneeri aeg

Olen lapsehoolduspuhkusel ja võtan vastu ainult väheseid kliente. Seega ei ole online broneerimissüsteem hetkel saadaval. Kliente võtan vastu kodus, lapse kõrvalt, aadressil Akadeemia tee 60. Kui sa soovid minu juurde aega, siis palun võtta minuga ühendust e-maili teel, Facebooki chati kaudu või telefoni teel. Kontaktandmed leiad kodulehe lõpust. Tänan mõistva suhtumise eest!

Enne broneeringu tegemist pane tähele!

Teise tehniku töö hoolduse puhul rakendub paigalduse hind vastavalt kas on lühikesed, keskmised või pikad küüned. Kui minu paigaldatud küüntest või minu tehtud hooldusest on möödas rohkem kui 2 nädalat ja maha on tulnud rohkem kui 2 küünt siis rakendub paigalduse hind vastavalt kas on lühikesed, keskmised või pikad küüned. Ole 5-10 minutit varem kohal, et saaksime õigel ajal tööga alustada ja õigel ajal lõpetada. Kui sa hilined rohkem kui 10 minutit siis ma ei saa sind enam vastu võtta ja sul tuleb maksta kas leppetrahv 10€ või broneerida uus aeg. Igasugused eritööd nagu maalingud, kivikeste paigaldus, jms ei ole hinnas. Eritööd oleks vaja eelnevalt kokkuleppida, et saaks arvestada ajaliselt.